Co nowego

Wakacyjne Treningi Capoeira!!!!!

Nastały długo wyczekiwane przez wszystkich wakacje!!

Jest to zwykle czas odpoczynku, relaksu i regeneracji. Czas przerwy od treningów regularnych. Teraz jest to również czas powrotu do normalności po pandemii, która zmusiła nas do zakończenia sezonu treningowego dużo wcześniej. Nie łatwo było odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Samodzielne treningi, treningi online stanowiły duże wyzwanie dla trenerów jak i samych ćwiczących.

 

Na szczęście to już za nami i możemy teraz znowu wyjść do ludzi ( oczywiście z zachowaniem wszelkich środków ostrożności 😉 ). Jeżeli macie już dość samotnych treningów i chcecie aktywnie spędzić czas to zapraszamy na wakacyjne treningi capoeira. W okresie wakacyjnym nasze sekcje w na terenie całego śląska organizują bezpłatne, otwarte treningi capoeira na świeżym powietrzu.

 

Jaworzno

 

Tomasz „Cartiero” Solarz wraz z sekcją Arue Capoeira Jaworzno zapraszają was na treningi w każdy pogodny czwartek na Planty za Galerią Galen o godzinie 18:00. Treningi odbywają się na trawie, a więc na świetnym naturalnym podłożu do ćwiczeń akrobacji 😉

 

Trening Arue Capoeira Ruda Śląska

 

Ruda Śląska

 

Arue Capoeira Ruda Śląska będzie na was czekać w bezdeszczowe wtorki i czwartki. Rudzkiej ekipy wraz z Sebastian „Boxexa” Pontus szukajcie na bieżni Szkoły Podstawowej Sportowej nr 15 w Rudzie Śląskiej w godzinach 17:30 do 19:00. Na pewno dadzą wam niezły wycisk 😀

 

Dąbrowa Górnicza i Piekary Śląskiej

 

Nasz roztańczony trener Jacek „Louco” Grabowski poprowadzi dla was treningi pod chmurką w dwóch miastach. Spotkacie go w Dąbrowie Górniczej we wtorki o godzinie 17:00, w Parku Hallera, koło siłowni zewnętrznych. Natomiast w Piekarach Śląskich będzie na Was czekał w czwartki, na placu przy Kopcu Wyzwolenia, również o godzinie 17:00. Zabierzcie ze sobą butelkę wody, wygodne obuwie oraz pozytywny nastrój. Jeżeli tego ostatniego wam braknie to Louco na pewno podzieli się z wami swoją dobrą energią

Ekipa Graduado Louco

 

Będzin

 

Natomiast, jeżeli duża ilość słońca wam nie służy lub też po prostu wolicie trening na sali, to do końca lipca macie okazję potrenować z Grzegorz „Galo” Lewinowski w studiu fitness w Będzinie przy ul. Piłsudzkiego 83. Treningi odbywają się w poniedziałki o 18.00 i czwartki o 17:15. Koszt 1 zajęć to 20zl, a 8 wejść to 140zł.

 

Katowice

 

Sekcja Arue Capoeira Katowice, tak jak przez cały poprzedni sezon zaprasza na treningi akrobatyczne. Zajęcia odbędą się 08.08.2020 i 22.08.2020 roku na specjalnie przygotowanej do akrobatycznych ewolucji sali. Mieści się ona w nowo wybudowanym budynku Basenu Brynów przy ul. Kościuszki 104 w Katowicach. Trening zaczyna się o 11:30, a poprowadzi go Jakub „Elfo” Grzanka. Koszt jednego treningu to 20zł. Możecie także spodziewać się treningów online ze strechingu, który poprowadzi Ewa „Pirueta” Grzanka.

AkroRozruba

 

To od was zależy (i trochę od pogody 😉 ) gdzie i kiedy będziecie trenować. Wakacyjne treningi capoeira to świetna okazja, aby przygotować się do nowego sezonu lub też po prostu utrzymać dobrą formę! Jeżeli nigdy nie trenowałeś capoeira, to te treningi tym bardziej są dla Ciebie. W wakacyjnej atmosferze, będziesz mógł przeżyć brazylijską przygodę, która może Cię porwać nawet na lata!

Spędzając aktywnie czas na świeżym powietrzu dotlenicie organizm oraz uzupełnicie braki witaminy D spowodowane ciągłym siedzeniem w domu. Polepszycie swoją kondycję, jak i wytrzymałość. Dzięki wysiłkowi fizycznemu w waszym organizmie wytworzą się endorfiny – hormony szczęścia, dzięki którym będziecie naładowani pozytywną energią. Potrzebujecie tylko wygodny strój sportowy i koniecznie wodę, aby uzupełniać płyny!

Czekamy na was w wakacje! Szukajcie aktualnych informacji na naszej stronie i na FB poszczególnych sekcji!!

Czytaj także:
Zadbaj o swój rozwój
– dołącz do nas już dziś Formularz kontaktowy