Jak zacząć

Dla kogo

Dla tych, którzy chcą

Capoeirę trenować może każdy, wystarczy po prostu chcieć… Jak powszechnie wiadomo, chcieć to móc, dlatego zarażamy chęcią do trenowania capoeiry każdego. Zachęcamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Osoby wysportowane i te dopiero rozpoczynające swoją przygodę ze sportem! Osoby, które chcą się zrelaksować, poruszać, zgubić zbędne kilogramy czy po prostu rozpocząć trenowanie capoeiry wyczynowo!

Grono adeptów którzy, tak jak my na dobre oddało się capoeirze, stale się powiększa, z czego jesteśmy niesamowicie dumni. Na nasze treningi uczęszcza głównie młodzież, choć wśród sympatyków sztuki walki prosto ze słonecznej Brazylii, nie brakuje dzieci i dorosłych.

Ponad podziałami

Na treningach capoeiry nie ma miejsca na nudę. Zajęcia prowadzimy w sposób urozmaicony, podchodząc indywidualnie do każdego z uczestników. Zależy nam, aby każdy z adeptów czuł się swobodnie, dlatego dbamy o przyjacielską, wręcz rodzinną, atmosferę. Wartościami, która nieustannie pielęgnujemy i rozwijamy na treningach jest szacunek, pokora i tolerancja. Wszyscy jesteśmy równi, niezależnie od płci, wieku, narodowości, czy posiadanych umiejętności.