Capoeira Starter za darmo!

ZObacz czy capoeira jest dla Ciebie! Masz 21 dni aby to sprawdzić!

Karnety Katowice:

Dbamy o naszych podopiecznych na Sali treningowej oraz poza nią. Wszyscy którzy zarejestrują się w systemie i zakupią karnet, otrzymają dostęp do planów tygodniowych oraz specjalnych materiałów treningowych, które umożliwią jej później samodzielny trening. Materiały będą aktualizowane po każdym tygodniu treningowym i będą zawierać techniki i ćwiczenia, które będą realizowane w kolejnym tygodniu.

Capoeira Starter

0.00 PLN / 21 Dni

Zobacz czy capoeira jest dla Ciebie. Masz 21 dni żeby to sprawdzić!

Capoeira Kids

85.00 PLN / 1 Miesiąc

Z tym karnetem, twoje dziecko (6 – 12 lat) trenuje u nas capoeire dwa razy w tygodniu. Na zajęciach ćwiczymy kreatywność, koordynację i duuużo się ruszamy. Krótko mówiąc, wszystko żeby twoje dziecko wyszło zadowolone… A czasem nawet zmęczone.

Capoeira Single

(Capoeira + streching)

95.00 PLN / 1 Miesiąc

Masz więcej niż 13 lat? Z tym karnetem trenujesz u nas trzy razy w tygodniu. Dwa razy robimy capoeira na sali (po 1,5h) i raz streching online (rozciąganie) z relaksacją. Relaksacja to 10 minut totalnego relaksu. Leżysz, oddychasz, a my pomagamy Ci się wyluzować 

Streching (Online)

25.00 PLN / 1 Miesiąc

Z tym karnetem trenujesz z nami streching z online, raz w tygodniu. Na zajęciach rozciągamy różne mięśnie, a na koniec robimy krótką relaksacje. Relaksacja to 10 minut totalnego relaksu. Leżysz, oddychasz, a my pomagamy Ci się wyluzować

Karnety grupowe

Nas dwoje

(Capoeira + streching)

163.00 PLN / 1 Miesiąc

Z tym karnetem trenujecie u nas capoeire rodzinnie, we dwoje. Dla dzieci poniżej 13 lat zajęcia są z drugim trenerem. Ćwiczymy capoeira dwa razy w tygodniu na sali i raz streching online. Streching, czyli rozciąganie i relaksacje. Relaksacja to 10 minut totalnego relaksu. Leżysz, oddychasz, a my pomagamy Ci się zrelaksować.

Nas czworo

(Capoeira + streching)

290.00 PLN / 1 Miesiąc

Z tym karnetem trenujecie u nas capoeire rodzinnie, we czwórkę. Dla dzieci poniżej 13 lat zajęcia są z drugim trenerem. Ćwiczymy capoeira dwa razy w tygodniu na sali i raz streching online. Streching, czyli rozciąganie i relaksacje. Relaksacja to 10 minut totalnego relaksu. Leżysz, oddychasz, a my pomagamy Ci się zrelaksować.

Nas troje

(Capoeira + streching)

228.00 PLN / 1 Miesiąc

Z tym karnetem trenujecie u nas capoeira rodzinnie, we troje. Dla dzieci poniżej 13 lat zajęcia są z drugim trenerem. Ćwiczymy capoeira dwa razy w tygodniu na sali i raz streching online. Streching, czyli rozciąganie i relaksacje. Relaksacja to 10 minut totalnego relaksu. Leżysz, oddychasz, a my pomagamy Ci się zrelaksować.

Napisz lub zadzwoń do nas!

Flow On Ewa grzanka

Katowice

ul. Kilińskiego 17

Jaworzno

ul. Lipowa 24

Piekary Śląskie

ul. Skłodowskiej 108

Ruda Śląska

ul. Zamenhofa 12

Orzesze

ul. Rynek 22

Chrzanów

ul. Sądowa 4a

Siemianowice Śląskie

ul. Wyspiańskiego 5